כסא ממונע TGR SUPREMA

35,680.00 ₪
מק״ט
5002231
  • קומפקטי למעבר במקומות צרים וצפופים
  • לתפקד חופשי ועצמאי בבית או במשרד
  • כושר תמרון מצוין
TRG ITALY
-
+

כסא ממונע SUPREMA מבית TGR

אנשים הנעזרים לבצוע פעולות ניידות שגרתיות בכיסא גלגלים חווים על בסיס יומיומית חוסר נוחות  בבצוע פעולות פשוטות לכל אדם. פעולות רגילות כמו מעבר במסדרון בין החדרים, הגעה למדפים בגובה ממוצע ואפילו כניסה ויציאה מהשירותים הופכים לבעיה. חברת קל-על מציעה שלל פתרונות שיהפכו את החיים לקלים יותר. אחד הפתרונות המצוינים הוא Suprema - כיסא ממונע בגודל כיסא משרדי ללא גלגלי ענק בצידיו שהוא גם מטפס מדרגות מתקדם ומתגבר על מדרגות שהיו עד לא מזמן מכשול בלתי עביר.

כדי להתגבר על מגבלות אלו נדרשים אנשים בעלי מוגבלויות לבצע שינויים משמעותיים בביתם כדי לאפשר להם חופש תנועה ותפקוד סביר. שינויים אלו הינם יקרים ופעמים רבות מסבים אי-נוחות לשאר בני המשפחה או החברים לעבודה. כיסאות ה- SUPERMA אשר נראים ככיסאות משרדיים לכל דבר, נועדו לסייע למשתמש להתגבר על המגבלות הללו ולאפשר לו להמשיך לתפקד באופן נורמלי, חופשי ועצמאי בסביבתו הטבעית מבלי לבצע שינויים בבית או במשרד.
ה- SUPREMA הינו כיסא ממונע קומפקטי - 62 ס"מ על 58 ס"מ מידות אלו מאפשרות מעבר במקומות צרים וצפופים ביותר. ל- SUPREMA שני גלגלי היגוי ושני גלגלי ציר דבר המקנה לו כושר תמרון מצוין. השילוב של מידותיו הקומפקטיות של הכיסא וכושר התמרון שלו מאפשר מעבר ותמרון אף בחללים הצפופים ביותר בבית או במשרד.
ה- SUPERMA הינו בעל מושב מתכוונן חשמלית לגובה, מגובה מינימלי של 44 ס"מ עד לגובה מקסימלי של 74 ס"מ. בטווח הנמוך, מאפשר הכיסא למשתמש להגיע לרצפה (לצורך הרמת חפצים למשל) וכן להסב בנוחות עם הכסא לשולחן אוכל או שולחן עבודה כמו עם כיסא רגיל, כמו כן מאפשר מעבר מהמיטה אל הסופרמה וחזרה על ידי שינוי הגובה. בטווח הגבוה מאפשר הסופרמה למשתמש להגיע לגובה של 180 ס"מ ומעלה-הגובה בו ממוקמים מדפים בבית רגיל. יתרה מזו הגבהת המושב מאפשר לאדם להסתכל לחברו בגובה העיניים, הגעה לחפצים הנמצאים בעומק כמו מדפים מעל שולחן, ברז מעבר לכיור וכד'.
ל- SUPERMA מושב נוח ביותר. בנוסף ניתן לרכוש כריות ומתאמים שונים לצורך התאמה מירבית למידותיו של כל כל משתמש.
למוצר ה- כסא ממונע SUPREMA מספר דגמים:
SUPER- סופר, 53 ק"ג, מושב מתכוונן חשמלית לגובה.
SLIDE- סלייד, 58 ק"ג, בנוסף לכוונן לגובה, המושב גם נע חשמלית קדימה ואחורה. תנועה זו מאפשרת הגעה נוחה יותר לחפצים בעומק (מדפים מעל שולחן, ברז וכד') וכן ישיבה זקופה ליד שולחן.
RELAX- רלאקס, 60 ק"ג, בנוסף לכוונון לגובה מאפשר דגם זה הטיה חשמלית של המושב עד זווית של 12 מעלות לאחור. הטיה זו מספקת התאמה טובה יותר ונוחות רבה יותר למשתמש, בעיקר לאנשים הזקוקים לתמיכת גב וראש. בנוסף, הטיית המושב כאשר הוא בגובהו המקסימלי יכולה לסייע למשתמש (המסוגל לכך) להתרומם למצב עמידה.


 יש לך %s פריטים בעגלה
סה"כ: