שלום, אנחנו גודלייף - לגיל השלישי

 

בפעם הראשונה בארץ, מרכז ענק של יותר מ-400 מ"ר וגם חנות אינטרנטית ארצית לגיל השלישי כדי שתישארו עצמאים בטוחים והכי בריאים שיש כדי להינות מהגיל השלישי.

אצלנו תוכלו למצוא את כל המוצרים הדרושים על מנת לשמור על איכות חיים מעולה גם בגיל השלישי: מרצועות לספורט נכון ותזונה בריאה, למוצרי ספיגה כמו תחתונים סופגים לבריחת שתן ועד כסאות ניידות. אצלנו מבחר עצום והכל באיכות מעולה. רק אצלנו תוכלו למצוא מוקד ייעוץ מעולה ומקצועי.*

 

גודלייף הוקמה בשנת 2020 תחת החזון וההבנה של שמירת איכות חיים בגיל השלישי, והרצון לאפשר ללקוחותינו למצוא את כל השירותים והמוצרים שלהם במקום אחד ובהתאמה אישית ככל הניתן, אנו בגודלייף מאמינים כי השירות המקצועי ואיכות המוצרים יכולים לשנות את איכות החיים להשיב את העצמאות האישית להשיב עצמאות ולשפר את איכות החיים ביומיום.

 

בחנות האינטרנטית אנו פועלים רבות להבטיח את פרטיותכם ולכן מפעילים באתר את סטנדרט האבטחה HTTPS, מהמאובטחים ברשת וכמובן מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר במספר טלפון ייעודי לרוכשים באתר 03-6343464 (ניתן ליצור איתנו קשר גם בוואצאפ WhatsApp- הקליקו כאן) על מנת לאפשר לכולכם לרכוש ולקבל שירות אנושי גם בעת ביצוע ההזמנה מסלון ביתכם.

 

צפו בחנות בוידיאו שהכנו

צפו בבנו בתוכנית הבוקר בערוץ 13 

כתבו אלינו:

קראו איך כתבו עלינו ברחבי הרשת

מעריב: כל המוצרים שתצטרכו: כך תהפכו את הבית למוגן יותר עבור המבוגרים, לי סיביליה 9.7.2021 

ישראל היום: זה הזמן לשופינג: הנחות מפתיעות בעיצוב הבית, אורי סלע 6.7.21

שווים: חנות הענק שמיועדת כולה לאנשים עם מוגבלויות וקשישים, אביחי חיים 13.10.21

 

*ייעוץ גודלייף אינו מחליף ייעוץ גורם רפואי