בקבוקי ושקיות שתן

14 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
 1. בקבוק שתן עם שסתום
  בקבוק שתן עם שסתום
  149.00 ₪
 2. בקבוק שתן מתקפל לגבר
  בקבוק שתן מתקפל לגבר
  114.90 ₪
 3. מתלה פלסטיק לשקית שתן
  מתלה פלסטיק לשקית שתן
  4.90 ₪
 4. בקבוק שתן גרמני
  בקבוק שתן גרמני
  64.90 ₪
 5. גרב לשקית שתן S | M | L
  גרב לשקית שתן S | M | L
  החל מ 114.90 ₪
 6. שקית שתן 2 ליטר לקטטר
  שקית שתן 2 ליטר לקטטר
  1.60 ₪
 7. קוניגהם קלמפ גודל גדול
  קוניגהם קלמפ גודל גדול
  243.00 ₪
 8. אורינאל דגם 750 קומפלט
  אורינאל דגם 750 קומפלט
  1,026.00 ₪
  אזל במלאי

14 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

הפופולריים ביותר

כל מה שמוביל היום

 

מוצרי ספיגה למבוגרים - כל מה שצריך לדעת

חיתולים למבוגרים הם הגדרה כוללת למספר קטגוריות מוצר עיקריות וביניהן: חיתולי מבוגרים, תחתוני ספיגה למבוגרים ו-פדים למבוגרים. בכל אחת מקטגוריות המוצר השונות, תוכלו למצוא מספר מותגים מובילים המיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לכל אדם מבוגר הנדרש למוצרי ספיגה, להבטיח לעצמו מוצרי ספיגה המותאמים לצרכיו ומגבלותיו.

מהי החשיבות של חיתולים למבוגרים?

בריחת שתן וחוסר שליטה על הסוגרים הן תופעות פיזיולוגיות העלולות להתרחש לכל אחד ואחת מאיתנו ככל שהגיל הכרונולוגי עולה. איבוד שליטה על הסוגרים עלול להתרחש בין היתר כתוצאה מזקנה, מצב סיעודי או ניתוח. כמו כן, מוצרי ספיגה למבוגרים מיועדים לנשים וגברים המתמודדים עם נכות בגפיים התחתונות הגורמת להגבלה בניידות. השימוש במוצרי הספיגה למבוגרים הוא בעל חשיבות רבה לכל אדם המתמודד מבריחת שתן או חוסר שליטה על הסוגרים, וזאת לנוכח העובדה שמוצרי הספיגה נועדו למנוע אי נעימויות.

התאמת מוצרי ספיגה למבוגרים - מה חשוב לדעת?

מוצר הספיגה הנפוץ ביותר למבוגרים הוא חיתולים למבוגרים וזאת לנוכח יכולות הספיגה הגבוהות שלהם. מוצרי ספיגה אלו הם בעלי יכולת ספיגה של עד 3.5 ליטר והתאמתם נעשית על פי משקל הגוף והיקף המותניים. חשוב לציין שהתאמת החיתולים לאדם העושה בהם שימוש, חייבת להיעשות על פי משקל גופו ומידותיו ובהתאם ליכולות הספיגה של מותג החיתולים בו נעשה שימוש. כיום, תוכלו למצוא היצע הולך וגדל של מותגי חיתולים למבוגרים המיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות ומחומרי גלם איכותיים המסייעים רבות במניעת גירויי לעור.

תחתוני ספיגה למבוגרים

מוצרי ספיגה למבוגרים מיועדים לשימוש לאורך כל שעות היום והלילה, כאשר בקרב נשים וגברים המתמודדים מצבי בריחת שתן, קיים צורך בלבישת תחתונים סופגים למבוגרים במהלך היום ושימוש בחיתולים למבוגרים במהלך שעות הלילה. תחתוני הספיגה למבוגרים הם מוצר ספיגה חד פעמי המיוצר אף הוא מבדים המסייעים למניעת גירוי העור.

אצלנו ב-GOOD LIFE, מוצרים לגיל השלישי, תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות ספיגה למבוגרים תוצרת ישראל וחוץ