מדריך גודלייף לזכאות מביטוח לאומי

אם אתם מקבלים קצבה מביטוח לאומי להזמנת מוצרי ספיגה, בטח שמתם לב שאין הרבה אפשרויות, מגוון מצומצם של מותגים ובכלל של מוצרים.

 

היום השוק הרבה יותר מפותח קיימים מוצרים רבים, פדים מכנסוניים סדיניות (לאו דווקא חיתולים) משלל מותגים רבים מהם אינם נכללים בהצעה של ביטוח לאומי, מותגים כמו סאני וABRI-FORM שהם המובילים באירופה ויש להם טכנולוגיית ספיגה מתקדמת וסוגי בד מותאמים אינם זמינים לנו כשאנו מוגבלים על ידי ההצעה של ביטוח לאומי. אם תרצו להשתדרג, להפתח לעולם רחב יותר של מגוון ומותגים כך שתמצאו את המוצר המתאים ביותר לכם ובנוסף להיפתח ליתרון הגדול של תחרות בשוק הפתוח - תוכלו תמיד להזמין במחיר הנמוך ביותר ולקבל את השירות הטוב ביותר.

 

בגלל שאנו בגודלייף מאמינים במוצרינו במגוון ובתחרות בשוק הפתוח, קיצרנו לכם תהליכים ויחד עם ביטוח לאומי אנו מנגישים לכם את הטופס הבא שתוכלו להוריד, להדפיס ולהגיש.

 

להלן ההוראות למילוי ושליחה של הטופס

ליחצו כאן להורדת הטופס

 

יש למלא את התביעה על פי ההנחיות הרשומות בה.

ניתן:  למלא באופן ידני, לסרוק אותה יחד עם אילו מסמכים נוספים, ולשלוח באמצעות אתר האינטרנט/שליחת מסמכים. לשלוח בדואר, בפקס או בתיבת השירות של הסניף לפי מקום המגורים. לשאלות ובירורים ניתן לפנות להתקשר למוקד *6050 של ביטוח לאומי, או לפנות באמצעות האתר . www.btl.gov.il.