שאלות ותשובות

האם ניתן למצוא בגודלייף מוצרים שלא רק לגיל השלישי?

בוודאי! החנות שלנו נועדה לגיל השלישי, אך מאחר שהמקום מאגד בתוכו מוצרים רבים ומגוונים, כל אדם בכל גיל יכול למצוא מוצרי עזר לאיכות חיים. המוצרים מותאמי צורך ולא מותאמי גיל.

 

האם ניתן לקחת מוצר לניסיון?

אצלנו בגודלייף תמצאו צוות מקצועי שאכפת לו. אנו נעשה ככל יכולתנו לסייע במציאת פתרונות שיקלו על חייכם. הכרות עמוקה עם מגוון ספקים רחב בארץ ובעולם יסייע לנו לספק לכם את מוצרי העזר הטובים ביותר עבורכם. ניתן להגיע לסניף ולהתנסות ברוב הפריטים.

.אם רכשתם ולאחר מכן, מכל סיבה תחליטו שהמוצר לא לשביעות רצונכם – תוכלו להחזיר לחברה ולקבל החזר כספי, על פי תקנון החברה 

 

לאן אתם מבצעים משלוחים?

שירות המשלוחים שאנו עובדים איתו מגיע למרבית היישובים בישראל.  יחד עם זאת, מומלץ לעיין במדיניות המשלוחים שלנו.

 

מדוע לרכוש דווקא בגודלייף?

בחברת גודלייף GOODLIFE תמצאו צוות מקצועי שאכפת לו.

אנו נעשה ככל יכולתנו לסייע במציאת פתרונות שיקלו על חייכם.

אצלנו תמצאו את המגוון הרחב ביותר בישראל של פתרונות ניידות נגישות ושיקום. הכרות עמוקה וארוכת שנים עם מגוון ספקים רחב בארץ ובעולם יסייע לנו להתאים לכם את מוצרי העזר הטובים ביותר עבורכם.

רק בחברת גודלייף GOODLIFE תוכלו להגיע וליההנות ממרכז תצוגה חדיש ורחב ידיים, היחיד בישראל ובמקביל לקבל מידע רחב ולהזמין כאן באתר.

ברכישת מוצר מחברת גודלייף אתם יכולים להיות בטוחים שבחרתם נכון.

הייעוץ שתקבלו מצוות היועצים שלנו יחסוך לכם התלבטויות רבות. אנו מתחייבים:

להעניק לכם ייעוץ אמין ומקצועי שיכוון אתכם לפתרונות הטובים ביותר ולספק לכם את המוצרים האיכותיים והבטיחותיים ביותר הקיימים בתחום.

 

ספיגה ובריחת שתן. איך מדברים את זה?

מה ההבדל בין חיתול לתחתון ? ואיך יודעים מה צריך, מתי ואיזה?

בקצרה: תחתון מיועד לאנשים פעילים וחיתול ,לפעילים פחות.

באריכות: חיתול נראה כמו טיטול של תינוק, עם מדבקות סגירה בצדדים. החיתול מיועד לאנשים המתקשים להתנייד ו/או שזקוקים לעזרת מטפל. החתלת מטופל מרותק למיטה קלה יותר בעזרת חיתול. מאידך, תחתון הוא מוצר ספיגה שניתן ללבוש אותו באמצעות הכנסת כפות הרגליים ומשיכתו מעלה (Pull Up), בדיוק כמו תחתון רגיל רק שתחתון ספיגה קולט את הנוזלים ומאפשר לנוע ולהתנייד בחופשיות.

איך מתאימים חיתול או תחתון?

בכל דף מוצר ישנם הוראות התאמה המתייחסות למידה, משקל, היקף ועוד. בנוסף, גודלייף מאפשרת לכם דוגמאות של מוצר הספיגה האידיאלי עבורכם ורק לאחר התנסות, תוכלו לרכוש חב' שלמה ולהיות בטוחים ברכישה מוצלחת (אנו תמיד גם זמינים להתייעצות הקליקו כאן) אתם מוזמנים לקרוא את המדריך

מה ההבדל בין חיתול יום לחיתול לילה?

בחיתול לילה הספיגה מוגברת כך שיידרש פחות החלפות.

 

ניידות

כיצד לבחור את כיסא הגלגלים המתאים ביותר ?

מגוון הפתרונות שקיימים בתחום כיסאות הגלגלים הוא רחב וישנם סוגים שונים של כיסאות גלגלים שמותאמים לסוג הפגיעה, יכולת התנועה והפעילות היומיומית של המשתמשים. קראו באופן מורחב על בחירת כסא גלגלים כאן: 8 נקודות חשובות בבחירת כסא גלגלים

 

כיצד לבחור בין רולטור או הליכון ואיזה המתאים ביותר ?

רולטור הוא הליכון משוכלל עם 3 או 4 גלגלים ובלמים המעניק תמיכה מרבית לשמירה על שיווי המשקל. הליכון מציע מבנה פשוט יותר ללא גלגלים או 2 גלגלים ו 2 רגליים קראו עוד בנושא כאן: הליכון ורולטור לגיל השלישי

 

קלנועית וניידות בגיל השלישי

האם יש צורך ברישיון נהיגה לנהיגה על גבי קלנועית?

על פי תקנות התעבורה, הקלנועית אינה מוגדרת ככלי רכב והנוהג בה אינו חייב ברישיון נהיגה.

 

איפה מומלץ לנסוע על קלנועית?

תקנות התעבורה בישראל מגדירות כי יש לנהוג בקלנועית על המדרכה. כאשר אין מדרכה בסביבה או כאשר אין אפשרות לעלות או לרדת בביטחה מהמדרכה, יש לנוע בשולי הכביש תוך זהירות מירבית. אתם מוזמנים לקרוא את המדריך 

 

האם מותר לנסוע עם קלנועית בתוך מבני ציבור / קניונים?

מרבית מבני הציבור בארץ ובחו"ל מאפשרים כניסה עם קלנועית. הקלנועיות הקטנות אותן ניתן לרכוש אצלנו מיועדות במיוחד לנוע בתוך מרכזי קניות ונועדו לאפשר לנוהג בהם ניידות מקסימאלית בתוך ומחוץ למבנים.