מדרס גברים קשת גבוהה 44-45 Memory Foam L2205M

מחיר מיוחד 128.00 ₪ מחיר רגיל 320.00 ₪
מק״ט
5001641
  • מדרס מדגם L2205 מיוצר בטכנולוגיית “זיכרון הקצף לבעלי קשת בינונית\גבוהה(Memory Foam Series).
  • המדרס מצויד גם בשכבת CopperGuard®, שכבה המיוצרת מסיבי נחושת.
  • שכבה זו עוזרת במניעת היווצרות בקטריות, פטריות וריחות לא נעימים בכף הרגל ובנעליים.
  • טכנולוגיה זו מאפשרת ליהנות מנוחות מרבית לאחר התאמת המדרס אל הרגל.
  • מומלץ ל: עמידה ממושכת, הליכה, (אחיות, רופאים, מורים, שפים).
AETREX
-
+

מדרס גברים קשת גבוהה 44-45 Memory Foam

מדרס מדגם L2205 מיוצר בטכנולוגיית “זיכרון הקצף לבעלי קשת בינונית\גבוהה(Memory Foam Series).

המדרס מצויד גם בשכבת CopperGuard®, שכבה המיוצרת מסיבי נחושת שכבה זו עוזרת במניעת היווצרות בקטריות, פטריות וריחות לא נעימים בכף הרגל ובנעליים טכנולוגיה זו מאפשר ליהנות מנוחות מרבית לאחר התאמת המדרס אל הרגל.

התאמה זו מאפשרת תמיכה בכף הרגל במגוון רב של תנוחות ותנועות אפשריות. במדרס קצף מסוג IQ150™ שמאפשר טיבוע כף הרגל אל המדרס ובכך מאפשר בניית סביבה נטולת לחצים בתוך הנעל. המדרס מצויד גם בשכבת CopperGuard®, שכבה המיוצרת מסיבי נחושת. שכבה זו עוזרת במניעת היווצרות בקטריות, פטריות וריחות לא נעימים בכף הרגל ובנעליים. מדרס הL2205 מיוחד בשל קשת הLYNCO המתקדמת. זוהי קשת גבוהה הנמצאת בחלקו האחורי של המדרס. הקשת הגבוהה תומכת ברגל ומאפשרת יישור של כף הרגל עד לנוחות מקסימלית. מצב זה מאפשר הליכה מאוזנת והפחתת לחצים באופן ניכר מכפות הרגליים והגב .

שכבת הבסיס במדרס היא שכבת הPoron®. שכבת ריפוד זו בולמת זעזועים ומבטיחה שימור צורה מרבי של המדרס אל כף הרגל. שלוש השכבות של המדרס וצורת הקשת הייחודית בחלקו האחורי מיועדות לאנשים בעלי קשת גבוהה או בינונית. נוסף על כך, המדרס מומלץ במיוחד לכאלו הסובלים מלחצים ברגליים, כאבים בחלקו הקדמי של כף הרגל ועוד. בזכות טכנולוגיה מתקדמת זו המבטיחה הפחתת לחצים והקלה בכאבים ממליצים חוקרים אמריקאים על המדרס הזה גם לאוכלוסיית הסכרתיים.

 מומלץ ל: עמידה ממושכת, הליכה, (אחיות, רופאים, מורים, שפים).

מידע נוסף
סוג קשת קשת גבוהה
מידת נעל 44-45

 יש לך %s פריטים בעגלה
סה"כ: