מטהר אוויר לטיהור האוויר בחדר MedicAir Z72

3,790.00 ₪
מק״ט
5003314
 • שיפור איכות הנשימה תוך ימים ספורים
 • מנורת UV לחיסול חיידקים ווירוסים
 • יסנן כ- 99.97% מהמזהמים
 • כולל שלט רחוק קומפקטי
 • כולל מסך תצוגה
Medic Air
-
+

מטהר אוויר לטיהור וניקוי חלל החדר MedicAir Z72 Air Purifier

 

פטנט הייחודי של המכשיר ZMedicAir מספק חמצן סינגלטי בריכוזים נמוכים, שהוא חמצן מעורר, כלומר חמצן פעיל יותר מחמצן רגיל, אשר נשימתו ברמה נמוכה מפעילה בגוף מנגנוני הגנה ותיקון טבעיים אשר מאפשרים לגוף להתמודד עם מחלות, תסמונות וכל יציאה מהאיזון הטבעי של הגוף.

יכול לעזור גם באנשים בריאים, בצורה טובה יותר ומהירה יותר.

נוסף לכךמטהר האוויר כולל מסננים כמו מסנן פחם פעיל, לסינון חלקיקים וכימיקלים מהאוויר, וכן מנורת UV לחיסול חיידקים ווירוסים ושיקטול ויסנן כ- 99.97% מהמזהמים, החיידקים והווירוסים באוויר.

היתרונות

שיפור איכות הנשימה תוך ימים ספורים
שיפור תפקודי ריאות בצורה משמעותית
החלמה מהירה מנגיף הקורונה
הפסקת תרופות כימיות, משאפים וסטרואידים
נטרול זיהומים ובקטריות חיצוניים
הגנה ושמירה על המערכת החיסונית
שינת לילה טובה ועמוקה
שיפור היכולות הקוגניטיביות שלכם
שיפור איכות החיים בצורה דרמטית

zmedicair – איך זה עובד?


הפטנט הייחודי של מטהר האוויר של ZMedicAir יספק לכם חמצן סינגלטי בריכוזים נמוכים, שהוא חמצן מעורר, כלומר חמצן פעיל יותר מחמצן רגיל, אשר נשימתו ברמה נמוכה מפעילה בגוף מנגנוני הגנה ותיקון טבעיים אשר מאפשרים לגוף להתמודד עם מחלות, תסמונות וכל יציאה מהאיזון הטבעי של הגוף, גם באנשים בריאים, בצורה טובה יותר ומהירה יותר. בנוסף, מכשיר ה- ZMedicAir כולל מספר מסננים, כולל מסנן פחם פעיל, לסינון חלקיקים וכימיקלים מהאוויר, וכן מנורת UV לחיסול חיידקים ווירוסים ושיקטול ויסנן כ- 99.97% מהמזהמים, החיידקים והווירוסים באוויר.

 

לקוחות ממליצים:

 • חולת סרטן מטופלת כימותרפיה: "אני במסגרת טיפולי כימותרפיה, שמקשים על התפקוד היומיומי, לפני מספר חודשים רכשתי את ZMEDICAIR וההמוגלובין שלי עלה בזכותו, אני מרגישה הרבה יותר אנרגטית וישנה טוב בלילה בזכותו, מכשיר משנה חיים".
 
 •  בן של מטופלת שחלתה בדלקת ריאות קשה העיד: "אמי ניצולת שואה בת 93, לפני שלוש שנים היא אושפזה בעקבות דלקת ריאות קשה, והרופאים אמרו לנו שאין איך לטפל בה יותר וצריך לחזור הביתה. כל מה שנשאר לנו זה לחכות לבורא עולם. עם הגעתנו לביתה של אמי, קיבלנו את ZMEDICAIR. למחרת, כבר חל שיפור ניכר במצבה. דלקת הריאות עברה ללא כל טיפול נוסף. תודה ענקית ל- ZMEDICAIR על הארכת החיים של אמי".
 • חולה קורונה סיפר: "אני גר בניו-יורק. ואני אסיר תודה על השימוש ב-ZMEDICAIR. המכשיר עזר לי מאוד להחלים כשחליתי בנגיף הקורונה". חולה קורנה נוסף העיד: "סבלתי מתחושת מחנק ולחץ רציני בחזה. אשתי גם היא אובחנה, וסבלה מכמות חמצן נמוכה בדם. שנינו אובחנו עם דלקת ריאות. לאחר ההחלמה, השתמשנו במכשיר ZMEDICAIR, בזכותו הנשימה שלנו השתפרה משמעותית והלחץ בחזה ירד".

 

מפרט טכני

מתח 40W פועל על חשמל בלבד - ללא סוללה

משקל 4.8 ק"ג

גובה 53 ס"מ

רוחב 36 ס"מ

עומק 20 ס"מ

 

 

 

 

 

הוסיפו גם
 1. כורסאת קימה גודלייף
  כורסת קימה חשמלית דגם וורונה לאטה פסים
  מחיר מיוחד 4,401.00 ₪ מחיר רגיל 4,890.00 ₪
 2. משענת גב ויסקו למיטה 24x60x65 ס"מ
  משענת גב ויסקו למיטה 24x60x65 ס"מ
  מחיר מיוחד 379.00 ₪ מחיר רגיל 399.90 ₪
  אזל במלאי
 3. ד"ר גב מדיקל פמפ -אפור משולב אלקנטרה
  ד"ר גב מדיקל פמפ -אפור משולב אלקנטרה
  מחיר מיוחד 313.65 ₪ מחיר רגיל 369.00 ₪


 יש לך %s פריטים בעגלה
סה"כ: