מדיקאייר מטהר אוויר לטיהור האוויר בחדר MedicAir Z72

3,890.00 ₪
מק״ט
5003480
  • שיפור איכות הנשימה תוך ימים ספורים
  • מנורת UV לחיסול חיידקים ווירוסים
  • יסנן כ- 99.97% מהמזהמים
  • כולל שלט רחוק קומפקטי
  • כולל מסך תצוגה
Medic Air
-
+

מטהר אוויר לטיהור וניקוי חלל החדר MedicAir Z72 Air Purifier

 

פטנט ייחודי של מכשיר ZMedicAir מספק חמצן סינגלטי בריכוזים נמוכים. חמצן סינגלטי הינו חמצן מעורר, כלומר פעיל יותר מחמצן רגיל, אשר נשימתו ברמה נמוכה והוא מפעיל בגוף מנגנוני הגנה ותיקון טבעיים אשר מאפשרים לגוף להתמודד עם מחלות, תסמונות וכל יציאה מהאיזון הטבעי של הגוף.

המכשיר יכול לעזור גם באנשים בריאים, בצורה טובה יותר ומהירה יותר.

נוסף לכך, מטהר האוויר כולל מסננים כמו מסנן פחם פעיל, לסינון חלקיקים וכימיקלים מהאוויר, וכן מנורת UV לחיסול חיידקים ווירוסים ויסנן כ- 99.97% מהמזהמים, החיידקים והווירוסים באוויר.

כולל חוברת הדרכה בעברית ואנגלית

יתרונות

שיפור איכות הנשימה תוך ימים ספורים
שיפור תפקודי ריאות בצורה משמעותית
החלמה מהירה מנגיף הקורונה
הפסקת תרופות כימיות, משאפים וסטרואידים
נטרול זיהומים ובקטריות חיצוניים
הגנה ושמירה על המערכת החיסונית
שנת לילה טובה ועמוקה
שיפור היכולות הקוגניטיביות שלכם
שיפור איכות החיים בצורה דרמטית

zmedicair – איך זה עובד?


הפטנט הייחודי של מטהר האוויר של ZMedicAir יספק לכם חמצן סינגלטי בריכוזים נמוכים, שהוא חמצן מעורר, כלומר חמצן פעיל יותר מחמצן רגיל, אשר נשימתו ברמה נמוכה מפעילה בגוף מנגנוני הגנה ותיקון טבעיים אשר מאפשרים לגוף להתמודד עם מחלות, תסמונות וכל יציאה מהאיזון הטבעי של הגוף, גם באנשים בריאים, בצורה טובה יותר ומהירה יותר. בנוסף, מכשיר ה- ZMedicAir כולל מספר מסננים, כולל מסנן פחם פעיל, לסינון חלקיקים וכימיקלים מהאוויר, וכן מנורת UV לחיסול חיידקים ווירוסים ושיקטול ויסנן כ- 99.97% מהמזהמים, החיידקים והווירוסים באוויר.

לקוחות ממליצים:

  • חולת סרטן מטופלת כימותרפיה: "אני במסגרת טיפולי כימותרפיה, שמקשים על התפקוד היומיומי, לפני מספר חודשים רכשתי את ZMEDICAIR וההמוגלובין שלי עלה בזכותו, אני מרגישה הרבה יותר אנרגטית וישנה טוב בלילה בזכותו, מכשיר משנה חיים".
 
  •  בן של מטופלת שחלתה בדלקת ריאות קשה העיד: "אמי ניצולת שואה בת 93, לפני שלוש שנים היא אושפזה בעקבות דלקת ריאות קשה, והרופאים אמרו לנו שאין איך לטפל בה יותר וצריך לחזור הביתה. כל מה שנשאר לנו זה לחכות לבורא עולם. עם הגעתנו לביתה של אמי, קיבלנו את ZMEDICAIR. למחרת, כבר חל שיפור ניכר במצבה. דלקת הריאות עברה ללא כל טיפול נוסף. תודה ענקית ל- ZMEDICAIR על הארכת החיים של אמי".
  • חולה קורונה סיפר: "אני גר בניו-יורק. ואני אסיר תודה על השימוש ב-ZMEDICAIR. המכשיר עזר לי מאוד להחלים כשחליתי בנגיף הקורונה". חולה קורנה נוסף העיד: "סבלתי מתחושת מחנק ולחץ רציני בחזה. אשתי גם היא אובחנה, וסבלה מכמות חמצן נמוכה בדם. שנינו אובחנו עם דלקת ריאות. לאחר ההחלמה, השתמשנו במכשיר ZMEDICAIR, בזכותו הנשימה שלנו השתפרה משמעותית והלחץ בחזה ירד".

מפרט טכני

3 פילטרים:

פילטר 1 ניתן לשטיפה ושימוש חוזר

פילטרים 2 ו-3 יש להחליף פעם בשנה* (עלות החלפה כ 200₪ לסט של 2)

שקט במיוחד רק 16 דציבל על עוצמה נמוכה ו 49 דציבל בהפעלה מקסימלית

מתח 40W פועל על חשמל בלבד - ללא סוללה

משקל 4.8 ק"ג

גובה 53 ס"מ

רוחב 36 ס"מ

עומק 20 ס"מ

 

*בשימוש אינטנסיבי של 12 שעות/יום. בשימוש פחות מזה ניתן להחליף בתדירות נמוכה יותר

*לתשומת לבכם! שעון שבת לא ידליק את המכשיר באופן אוטומטי, במידה והנכם שומרי שבת, יש להדליק את המכשיר לפני כניסת השבת ולהשאירו פעיל עד תומה. 

 

אחריות: 12 חודשים


 יש לך %s פריטים בעגלה
סה"כ: