כורסאות קימה

7 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד
 1. כורסת קימה חשמלית דגם קווין
  כורסת קימה חשמלית דגם קווין
  החל מ 3,990.00 ₪
 2. כורסת קימה שכיבה והעמדה חשמלית בד זמש
  כורסת קימה שכיבה והעמדה חשמלית בד זמש
  החל מ 4,459.50 ₪
 3. כורסאת קימה גודלייף
  כורסת קימה חשמלית דגם וורונה לאטה פסים
  מחיר מיוחד 4,401.00 ₪ מחיר רגיל 4,890.00 ₪
 4. כורסת קימה חשמלית גולדן Relaxer Softouch GOLDEN
  כורסת קימה חשמלית גולדן Relaxer Softouch GOLDEN
  החל מ 7,390.00 ₪
 5. כורסת קימה חשמלית גולדן Relaxer Brisa GOLDEN
  כורסת קימה חשמלית גולדן Relaxer Brisa GOLDEN
  החל מ 9,575.00 ₪
 6. כורסת קימה חשמלית גולדן Relaxer Alta GOLDEN
  כורסת קימה חשמלית גולדן Relaxer Alta GOLDEN
  החל מ 8,575.00 ₪
 7. כורסת קימה חשמלית דגם קווין אפור
  כורסת קימה חשמלית דגם קווין אפור
  מחיר מיוחד 3,990.00 ₪ מחיר רגיל 4,490.00 ₪

7 פריטים

לכל עמוד
הגדר מיון בסדר יורד

כורסאות קימה

אין כיף גדול יותר מאשר להתיישב על כורסא נוחה ורחבה, אשר מאפשרת לפרוס את הרגליים קדימה בנוחות מרבית וליהנות מצפייה בטלוויזיה או סתם ממנוחה. כיום, כל מי שתר אחר כורסאות, עתיד לגלות מגוון רחב של חידושים וטכנולוגיות מתקדמות, אשר הודות להן, הכורסאות המוצעות כיום הן הרבה יותר מפנקות ונוחות מאשר בעבר. אחד החידושים של השנים האחרונות, בא לידי ביטוי בכורסאות קימה שהינן כורסאות אשר מותאמות באופן פרטני לקשישים.

מה חשוב לדעת על כורסאות קימה?

כורסאות קימה הינן כורסאות חשמליות, הודות לכך, הן למעשה מונעות את הצורך מהקשישים להתאמץ או להפעיל כוח בכדי לקום מהכורסא – ולעשות זאת בצורה פשוטה וקלה. כידוע, הקימה מכורסא סטנדרטית דורשת כוח ותנועה ולקשישים לא תמיד יהיה את היכולות הפיזיות לקום באופן עצמאי מהכורסה ובכורסת קימה, כפי שניתן להסיק משמה, הקימה תהיה עבורם פשוטה ונוחה.  

סוגים שונים של כורסאות קימה

כל מי שמתחיל בחיפוש אחר כורסאות קימה, עתיד לגלות מגוון רחב של אפשרויות הנבדלות אלו מאלו בפרמטרים כמו: צבעים, איכות הריפודים, מידות הכורסאות ועוד. ההיצע הרחב של אותן כורסאות קימה לגיל השלישי, מאפשר לכל אחד לבחור כורסת קימה אשר יכולה להתאים באופן מושלם למבנה הגוף של הקשיש. כמובן, היצע העיצובים מאפשר להתאים את הכורסה הנבחרת לעיצוב הסלון או החלל עבורו היא מיועדת ובכוחה אף לשדרג את העיצוב.

לנוחות מקסימאלית

כידוע, בגילאים מבוגרים הציפיה תהיה ליהנות מאלמנטים אשר טומנים בחובם נוחות מקסימאלית והתאמה למצבם הגופני של הקשישים. כידוע, קשישים רבים מתמודדים עם מגבלה תפקודית אשר בגינה הם מתמודדים עם קושי לעבור ממצב ישיבה למצב של עמידה. כורסאות אלו כוללות מושב מוגבה ומנגנון חשמלי אשר מאפשר להם להטות את הגב ואם מעוניינים בכך, גם להניח את הרגליים על גבי ההדום כאשר כל הפעולות הללו יכולות להתבצע באמצעות לחיצה פשוטה על מספר כפתורים. עם הכורסא הזאת, ניתן להיות רגועים בעצם הידיעה שגם קשיש אשר מתמודד עם מגבלות תפקודיות משמעותיות, יוכל ליהנות מישיבה נוחה ומקימה פשוטה.

לעשות את הבחירה הנכונה

אם גם אתם תרים אחר כורסאות קימה לגיל השלישי, קיימת חשיבות גבוהה שתדאגו לא להתפשר על פחות מהבחירה הטובה והאיכותית ביותר אותה תוכלו לבצע. בכדי לוודא שמדובר בבחירה שכזאת, ההמלצה היא לשים דגש על פרמטרים כמו: המותג אשר עומד מאחורי אותה הכורסה (כדאי לוודא שמדובר במותג בעל שם ומוניטין בתחום), מומלץ להתעמק בתכונות השונות אשר מאפיינות את אותה הכורסה, בטכנולוגיות עליהן היא מתבססת ובמידת ההתאמה של כורסת הקימה לאותו האדם עבורו היא מיועדת. מעבר לכך, כדאי לשים דגש גם על העיצוב של הכורסה, כאשר, האפשרויות העיצוביות הן רבות ומגוונות, כך שכל אחד יכול למצוא בתוך היצע האפשרויות את הכורסא האופטימאלית.